Company
eBroker
Position
Junior Graphic Designer
Publication date
2014-10-24
Deadline
over 3 years

W związku z intensywnym rozwojem Grupy eBroker poszukujemy osób na staż na stanowisku Junior Graphic Designer

Opis stanowiska:

WYMAGANIA:

• obsługa ADOBE PHOTOSHOP

• podstawowa znajomość środowiska FLASH pod kątem tworzenia reklam internetowych

• wiedza o projektowaniu reklam, mailingów i LP, by konwertowały jak najlepiej

• znajomość zasad web designu (podstawowa wiedza o HTML5, cSS3, jQuery)

• umiejętność wyciągania logicznych wniosków i uczenia się na błędach

MILE WIDZIANE:

• znajomość ADOBE ILLUSTRATOR i wiedza o przygotowaniu do druku

• znajomość bieżących trendów UX / CX

• znajomość języka branżowego

Oferujemy:

• Płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesłanie swojego CV