Company
IES Consulting
Position
Asystent w dziale rezerwacji
Location
Barcelona, Spain
Publication date
2014-10-24
Deadline
over 3 years

Asystent w dziale rezerwacji w Barcelonie

Kiedy?  Rekrutacja caly rok

Gdzie? Barcelona, Hiszpania

Czas trwania? 3-6 miesięcy

Czas? Pełen etat, 40h tygodniowo

O firmie:

Spółka zajmująca sie zarzadzaniem nieruchomościami znajduje się w centrum tetniacej zyciem Barcelony. Proponuje ona luksusowe apartamenty dla gości, ktorzy przyjezdzaja do Barcelony. Posrod ich klientow znajduja sie menedżerowie, biznesmeni, szefowie firm, pacjeni medyczni i wszystkiego rodzaju klienci z całego świata. Strategia oparta jest na sprawieniu aby klient poczul się komfortowo jak w domu.

Obowiązki podczas praktyk:

-  Obsluga klienta

- Wprowadzanie rezerwacji do bazy danych

- Wsparcie dzialu marketingu

 - Zarzadzanie apartamentami

- Nadzór nad procesami konserwacji mieszkan

.Wymagania:

• Studia: Marketing, Handel, Ekonomia, International Business

• Doświadczenie: mile widziane ale nie konieczne

• Języki: Zaawansowany Angielski  i Sredniozaawansowany Hiszpanski

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: 400 € netto / miesiąc

• Życie i praca w jednym z najbardziej ekscytujących miast w Europie

Zainteresowany?

Po kliknięciu "Aplikuj", przeslij nam swoja aplikacje, CV ze zdjęciem w języku hiszpanskim.

*Kandydacie! Do podjecia praktyk wymagana jest UMOWA O PRAKTYKI podpisana przez Uczelnie,a wiec przed podjeciem procesu upewnij sie ze taki dokument zostanie zaakceptowany. Wiecej informacji na: http://www.ies-consulting.es/praktyki/umowa_o_praktyki.php

SERWIS WYSZUKIWANIA PRAKTYK ZAPEWNIONY PRZEZ IES CONSULTING JEST BEZPLATNY.  OFEROWANE PRZEZ IES CONSULTING USLUGI SA PLATNE  TYLKO I WYLACZNIE JEZELI PRAKTYKANT DOSTANIE SIE NA WYBRANY STAZ W FIRMIE. WSZYSTKIE OFERTY GWARANTUJA WYPLATE, KTÓRA ZWRACA KOSZT SERWISU.