Company
Selvita
Position
Kierownik projektów chemicznych
Publication date
2014-10-24
Deadline
almost 4 years

Selvita jest polską firmą badawczo-rozwojową z siedzibą w Krakowie. Zatrudniamy zespół wysokiej klasy specjalistów z obszaru medycyny, chemii, farmacji, biologii molekularnej, biotechnologii i informatyki. Misją Selvity jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla jednostek badawczo-rozwojowych umożliwiających obniżenie kosztów wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek.

Praca w interdyscyplinarnym zespole wymagająca znajomości chemii organicznej, chemii medycznej i obliczeniowej/modelowania molekularnego oraz etapów przedklinicznego rozwoju leku, a także doświadczenia w przygotowywaniu aplikacji patentowych.

Zadania:
- optymalizacja struktur wiodących w projektach badawczych
- planowanie i modyfikacja ścieżek syntezy w oparciu o analizę literaturowopatentową
- prowadzenie syntez organicznych (w tym związków chiralnych), zgodnie z założonymi ramami czasowymi
- kierowanie pracą członków zespołów projektowych:
- pomoc w planowaniu i modyfikacjach ścieżek syntezy
- monitorowanie postępów prac członków zespołów projektowych w odniesieniu do założonych ram czasowych
- raportowanie wyników
- definiowanie ryzyk projektowych
- kontrola zarządzania surowcami/odczynnikami w projekcie
- definiowanie potrzeb aparaturowo-szkoleniowych
- kontrola przestrzegania zasad BHP w laboratorium
- opracowywanie ofert dla klienta

Wymagania:
- ukończone studia wyższe z obszaru chemii organicznej lub chemii leków – mile widziani pracownicy z tytułem doktora
- kilkuletnie doświadczenie w syntezie organicznej / w obszarze drug discovery w przemyśle farmaceutycznym lub biotechnologicznym, ewentualnie doświadczenie zdobyte w jednostkach badawczo-rozwojowych, współpracujących z przemysłem farmaceutycznym lub biotechnologicznym
- dorobek w postaci publikacji w czasopismach naukowych
- doświadczenie w zarządzaniu projektami/zespołami
- bardzo dobra organizacja pracy
- sumienność, obowiązkowość, zaangażowanie
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- ambicja i orientacja na cele

Oferujemy:
- ciekawą pracę w szybko rozwijającej się, innowacyjnej firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesyłanie zgłoszeń, wpisując w temacie nr ref. 078BC.

Selvita zastrzega sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji przez Selvita S.A. z siedzibą w Krakowie (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)".