Company
KCRI
Position
Clinical Trial Administrator
Publication date
2014-10-27
Deadline
about 4 years

Organizacja prowadzącą badania kliniczne na zlecenie poszukuje osoby na stanowisko :

Obowiązki na stanowisku:

- Pomoc w przygotowywaniu i utrzymywaniu dokumentacji Badań Klinicznych

- Zgłoszenia Badań Klinicznych do Komisji Bioetycznych i Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych

- Współpraca z Monitorami Badań Klinicznych

- Aktywności administracyjne

- Udział w zebraniach Lokalnego Zespołu ds. Realizacji Badania Klinicznego według ustalonego porządku

- Prowadzenie korespondencji i nawiązywanie kontaktu telefonicznego z ośrodkami badawczymi

- Bieżące raportowanie postępów do Kierownika Projektu

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca swobodne komunikowanie się w mowie i piśmie i rozumienie treści związanych z dziedzina badan klinicznych)

- Wyksztalcenie wyższe (dodatkowy atut jeśli biologia, farmacja, chemia),

- Sumienność, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań,

- Wysokie zdolności interpersonalne i  umiejętności pracy z dużym zespołem,

- Wysoki poziom motywacji i zaangażowania,

- Wysokie umiejętności organizacyjne (ustanawianie priorytetów i zarzadzanie wieloma zadaniami),

- Otwarcie na nowe wyzwania i chęć nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji,

- Znajomość zasad ICH GCP będzie dodatkowym atutem

- Dobra znajomość pakietu MS Office

- Umiejętność pracy w zespole

- Efektywne zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne

- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

- Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- Benefity pozapłacowe

- Dużą swobodę działania

- Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i dynamicznym zespole

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesłanie CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).