Company
KCRI
Position
Data Manager
Publication date
2014-10-27
Deadline
about 4 years

Organizacja prowadzącą badania kliniczne na zlecenie poszukuje osoby na stanowisko :

Obowiązki na stanowisku:

- planowanie i koordynacja tworzenia i walidacji baz danych klinicznych

- zarządzanie i nadzór nad personelem Działu

- pomoc w szkoleniu personelu Działu

- koordynacja współpracy ze Sponsorami projektów – uzgadnianie formatów wymiany danych, słowników kodowania, bibliotek formatów

- nadzór nad przepływem danych, projektowanie i stosowanie narzędzi kontrolnych

- tworzenie standardowych oraz dostosowanych do wymagań raportów z baz danych

- zatwierdzanie baz danych klinicznych (procesy "freeze" i "lock")

- współpraca w zarządzaniu projektami z zakresu zarządzania danymi w zakresie harmonogramów i nadzoru nad realizacją

- koordynacja prac związanych z zamykaniem i archiwizacją projektów

- współpraca ze statystykami w tworzeniu raportów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: nauki biologiczne i medyczne, informatyka, statystyka, zarządzanie danymi)

- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu danymi z badań klinicznych

- wiedza z zakresu zarządzania danymi i roli tego procesu w projektach badań nowych leków i technologii medycznych; znajomość aktualnych standardów pracy w tej dziedzinie

- umiejętności w zakresie obsługi komputera – środowisko Windows oraz przynajmniej jedno ze środowisk specjalistycznych – preferowane SAS (doświadczenie i certyfikacja w programowaniu)

- dobra współpraca i umiejętność koordynacji pracy zespołu

- znajomość zasad ICH/GCP

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

- Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- Benefity pozapłacowe

- Dużą swobodę działania

- Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i dynamicznym zespole

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesłanie CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).