Company
Polcasting
Position
Manager Projektów B2B
Location
Warszawa, Poland
Publication date
2014-10-30
Deadline
over 3 years

Opis stanowiska pracy: obsługa techniczno-handlowa projektów w zakresie dóbr inwestycyjnych oraz prowadzenie akcji akwizycyjnych i działań marketingowych wśród potencjalnych klientów przemysłowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze lub techniczne.

- znajomość podstawowych zagadnień technicznych

- znajomość języka niemieckiego

- biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Office

- łatwość nawiązywania kontaktów

- mobilność (prawo jazdy kat. B ) i dyspozycyjność

Pożądane:

- język angielski, rosyjski, francuski i inne

Miejsce pracy: Warszawa – Kabaty

Rodzaj umowy o pracę: po okresie próbnym na czas nieokreślony

Kontakt przez przycisk "Aplikuj"

Osoba do kontaktu: Maciej Rotmil