Company
Paese
Position
Młodszy logistyk w dziale zaopatrzenia
Location
małopolskie / Kalwaria Zebrzydowska, Poland
Publication date
2014-10-31
Deadline
over 3 years

Paese to marka polskich kosmetyków do makijażu.

Tworzymy zespół ludzi, którzy mają wkład i przyczyniają się do produkcji naturalnych, polskich kosmetyków, jednocześnie promując tę inicjatywę na świecie.

Szukamy osób, które podzielą nasze pasje i dołączą do Nas.

Miejsce pracy: małopolskie / Kalwaria Zebrzydowska

Opis stanowiska

- analiza stanów magazynowych,

- zamawianie surowców produkcyjnych,

- kontakt z dostawcami,

- prowadzenie rozmów handlowych.

Wymagania

-     doświadczenie w pracy w dziale zaopatrzenia lub wykształcenie kierunkowe logistyka.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie,

- Możliwość spełnienia pasji i rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i wysłanie swojego CV

Prosimy o umieszczenie klauzuli  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).