Company
Szare Komórki
Position
Account Manager - Praktyki dla Aktywnych
Publication date
2014-11-24
Deadline
about 4 years

Jesteś studentem ?

Planujesz zdobyć gruntowne doświadczenie?

Szukasz płatnego programu praktyk?

Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy?

Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak Ty!

Zakres obowiązków

Zadaniem dla każdego praktykanta będzie zarządzanie ogólnopolskim projektem na terenie miasta z którego został zrekrutowany.

Firma oferuje

- Szkolenia przygotowujące do pracy jako Account Manager

- Program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie

- Wynagrodzenie

- Nagrody o łącznej wartości 12 000 zł dla 6 najlepszych praktykantów

- Propozycje dalszej współpracy dla najlepszych

Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada.

Więcej informacji i składanie aplikacji po kliknięciu "Aplikuj"