Company
3Points
Position
New Business Manager
Publication date
2014-12-07
Deadline
over 3 years

3Points to krakowska agencja założona w 2007 roku specjalizująca się w komunikacji marek z konsumentem. W
portfolio agencji znajdują się Klienci z czołówki wielu kategorii FMCG. Nieustannie poszukujemy nowych pomysłów,
chwytamy je w locie, definiujemy, precyzujemy, szkicujemy, zmieniamy, przerabiamy i dopracowujemy, aby dostarczyć
naszym Klientom rozwiązań optymalnych, dopasowanych do potrzeb, niejednokrotnie je przekraczających.

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:
• Aktywne prowadzenie działań new business - pozyskiwanie nowych klientów dla obsługi w zakresie nowego produktu
agencji.
• Przygotowywanie prezentacji oraz ofert dla nowych klientów.
• Poszukiwanie nowych kanałów do realizacji założonych planów sprzedażowych.
• Budowa zespołu sprzedażowego dla klientów w Polsce oraz innych krajach europejskich.

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku New Business Manager/Account Manager min 1rok.
• Nienaganna aparycja, kultura osobista na wysokim poziomie, przebojowość i błysk w oku.
• Łatwość nawiązywania nowych kontaktów i budowy relacji.
• Znajomość branży reklamowej od strony agencyjnej w tym szczególnie zagadnienia związane z designem i
postprodukcją.
• Orientacja w strukturach i procesach korporacyjnych.
• Własna baza kontaktów, samodzielność w jej kreowaniu i zarzadzaniu w oparciu o narzędzia i cele.
• Znajomość technik sprzedażowych poparta wynikami.
• Opracowywanie strategii sprzedaży oraz przygotowywanie szytych na miarę ofert i prezentacji sprzedażowych.
• Samodzielność, umiejętność organizacji pracy, zaangażowanie, poczucie humoru.
• Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Duża niezależność i możliwość uczestniczenia w projektach dla dużych marek.
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym i kreatywnym zespole.
• Pracę w centrum Krakowa.
• Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach.
• Niezbędne narzędzia pracy.
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez 3Points Sp. z o.o. z
siedzibą w Krakowie."