Company
GRC Advisory
Position
Młodszy Konsultant
Publication date
2014-12-16
Deadline
almost 4 years

Firma GRC Advisory jest dynamicznie rozwijającym się zespołem ekspertów oferujących profesjonalne usługi w zakresie doradztwa i audytu w obszarze GRC (z ang. Governance, Risk and Compliance). Dostarczamy produkty i usługi, które pozwalają na efektywne kosztowo transformacje procesów i kontroli przedsiębiorstw oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów i rozwiązań. Nasze doświadczenie, zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych oraz pełne zaangażowanie w realizację projektów pozwala na dostarczenie wysokiej jakości usług na poziomie najlepszych światowych standardów.

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie: Tak

Zakres zadań na stanowisku Młodszy Konsultant:

- Mapowanie i analiza procesów biznesowych / IT przedsiębiorstw

- Praca przy projektowaniu i optymalizacji procesów biznesowych / IT

- Udział w spotkaniach biznesowych u klientów

- Realizacja zadań projektowych / wsparcie PMO projektów

- Udział we wdrożeniach procesów i implementacji wiodących rozwiązań klasy GRC (SAP GRC, RSA Archer eGRC, MetricStream GRC, S&C Expert)

Wymagania dla kandydatów:

- Absolwent lub student ostatniego roku (wymagana dostępność do pracy na pełny etat)

- Kierunek studiów: niekoniecznie istotny, jeśli:

* posiadasz dobre umiejętności analityczne i otwartość na wiedzę w nowych obszarach oraz

* zainteresowanie technologiami IT wspierającymi procesy biznesowe

- Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Komunikatywność

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość tematyki procesów biznesowych / IT w firmach

- Wcześniejsze doświadczenie zawodowe, odbyte staże lub praktyki studenckie

- Styczność / doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP

Oferujemy:

- Możliwość udziału w projektach dla największych polskich przedsiębiorstw, jak również międzynarodowych korporacji

- Dedykowane szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne / certyfikacje

- Możliwość ciągłego rozwoju

- Przyjazną atmosferę w pracy

- Samodzielność działania

Sposób aplikowania: Kliknij "Aplikuj" i wyślij CV + list motywacyjny

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833."