Company
ARC Consulting
Position
ANALITYK BIZNESOWY
Publication date
2015-01-25
Deadline
over 3 years

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- Praca przy realizacji projektów z zakresu optymalizacji procesów naszych Klientów

- Analizowanie i dokumentowanie procesów biznesowych w ścisłej współpracy z wykonawcami

- Przygotowywanie propozycji usprawnień i optymalizacji

- Zbieranie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań informatycznych

Wymagania:

- Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych oraz organizacyjnych

- Znajomość zagadnień i doświadczenie w obszarach analizy biznesowej lub/i systemowej oraz projektowania systemów informatycznych

- Znajomość specyfiki procesów księgowo-finansowych lub/oraz HR-owych

- Zdolność analitycznego myślenia, łatwość w formułowaniu syntez i diagnoz

- Umiejętność efektywnej współpracy w zespole, umiejętności interpersonalne i organizacyjne

- Dobra umiejętność pracy z narzędziami takimi jak Visio, MS Project, MS Office

- Mile widziane doświadczenie w pracy lub przy wdrożeniach z systemami klasy ERP lub HCM

- Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

Oferujemy:

- Ambitne wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego

- Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów biznesowych

-Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesłanie CV z dopiskiem „Analityk biznesowy” w tytule wiadomości.

Oferujemy pakiet relokacyjny!

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
przez ARC Consulting Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Królewska 57.” oraz „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji w przyszłości (zgodnie z w/w ustawą) przez ARC
Consulting Sp. z o.o. Sp. k.”