Company
RR DONNELLEY EUROPE
Position
Stażysta w dziale Obsługi Klienta (j. niemiecki)
Publication date
2014-09-28
Deadline
about 4 years

miejsce pracy: Kraków, ul. Obrońców Modlina 11

Osoba odbywająca staż na tym stanowisku dołączy do zespołu Obsługi Klienta w Krakowie.

Od Kandydatów oczekujemy:
- BARDZO DOBREJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- rozumienia aspektów technicznych,
- umiejętności pracy w zespole,
- umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
- doskonałych zdolności organizacyjnych oraz dużego poczucia odpowiedzialności
za powierzone zadania,
- dokładności, orientacji na szczegóły.

Oferujemy:
- odpłatny staż z możliwością przedłużenia współpracy zależnie od potrzeb firmy,
- możliwość rozwoju i nauki wśród wysokiej klasy specjalistów,
- różnorodne i ciekawe obowiązki oraz możliwość poznawania najwyższych standardów obsługi
klienta.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie (wysłanie CV i listu motywacyjnego) poprzez guzik "Aplikuj"

Dziękujemy wszystkim Kandydatom za zainteresowanie stażem w RR Donnelley oraz informujemy,
że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi Kandydatami.