Company
Optima Partners
Position
MŁODSZY ANALITYK IT
Location
Warszawa, Poland
Publication date
2015-03-02
Deadline
over 3 years

Wybrany kandydat dołączy do zespołu konsultantów, świadcząc usługi doradcze z zakresu IT i bezpieczeństwa i współpracując z doświadczonymi analitykami Optima Partners.

Wymagania:

- Doświadczenie w zakresie administracji Windows,

- Doświadczenie w zakresie administracji Unix/Linux,

- Doświadczenie w programowaniu,

- Doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych, systemów operacyjnych i baz danych,

- Znajomość kwestii związanych z bezpieczeństwem informacji,

- Profesjonalizm, konsekwencja w działaniu i nastawienie na osiąganie celów,

- Bardzo dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:

- Udział w projektach związanych z audytami IT,

- Udział w projektach związanych z testami bezpieczeństwa (testami penetracyjnymi),

- Udział w projektach wdrożenia systemów.

Oferujemy:

- Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach dla dużych i znanych firm,

- Szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne,

- Elastyczne godziny pracy,

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przysyłanie aplikacji pod wskazany adres.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.