Company
ARC Consulting
Position
Senior Front-end Web Developer
Category
IT
Location
Warszawa, Poland
Publication date
2015-03-15
Deadline
over 3 years

W związku z nowymi projektami i rozwojem naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Senior Front-end Web Developera

Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za rozwój oprogramowania opartego na technologii Microsoft SharePoint, biorąc udział w procesie projektowania, implementacji i testowania nowych funkcjonalności.

Zakres obowiązków:

- Rozwój serwisów klienta i aplikacji webowych zgodnie z nowoczesnymi standardami wytwarzania oprogramowania

- Utrzymywanie istniejących serwisów i aplikacji webowych

Na stanowisku niezbędne są:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

- Dobra znajomość HTML, CSS, CSS3, JavaScript, jQuery, jQuery UI

- Podstawowa znajomość Java EE - edycja szablonów *.jsp

- Podstawowa znajomość PHP

- Znajomość zagadnień związanych z wdrożeniem aplikacji (Tomcat, Apache, środowisko Linux, powłoka, etc.)

- Znajomość systemu kontroli wersji SVN

- Dobra znajomość języka angielskiego

Szukamy osób chętnych do podejmowania wyzwań, które chcą i potrafią pracować w zespole, mają wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Mile widziani studenci 4/5 roku – proponujemy elastyczne formy współpracy umożliwiające pogodzenie pracy ze studiami.

Oferujemy:

- Ambitne wyzwania zawodowe - tworzenie i rozwój rozwiązań informatycznych, udział w nowoczesnych projektach

- Możliwość uczestnictwa w budowie i rozwijaniu dużych portali internetowych

- Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesłanie CV z dopiskiem „Senior Front-end Warszawa” w tytule wiadomości

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) przez ARC Consulting Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, ul. Królewska 57.” oraz „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji w przyszłości (zgodnie z w/w ustawą) przez ARC Consulting Sp. z o.o. Sp. k.”