Company
Grupa GE Capital
Position
Specjalista ds. Personalnych
Category
Human Resources
Location
Bielsko-Biała, Poland
Publication date
2015-03-21
Deadline
over 3 years

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO będącej liderem w sektorze lotniczo-kosmicznym. Avio Polska koncentruje się na działalności produkcyjnej realizowanej w Centrum Produkcyjnym oraz działalności badawczo-rozwojowej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego. Należymy do koncernu GE Aviation.

AVIO POLSKA poszukuje Specjalisty ds. Personalnych:

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego

- doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji, szkoleń itp.

- komunikatywność,  dobra organizacja pracy

- mile widziana znajomość prawa pracy

Zadania:

- udział w rekrutacjach, szkoleniach, wsparcie HR działu jakości

Oferujemy:

- umowę na czas określony

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

- pracę w międzynarodowym zespole

Miejsce pracy: Bielsko- Biała, ul. Grażyńskiego 141

osoby zainteresowane zapraszamy do kliknięcia "Aplikuj" i kontaktu.