Company
OpenForm
Position
WEBDEVELOPER
Industry
Advertising
Category
IT
Publication date
2015-03-21
Deadline
over 3 years

Openform design&digital studio - działamy w obszarze multimediów, designu, internetu. Zajmujemy się projektowaniem graficznym, tworzeniem serwisów, portali i innych aplikacji internetowych. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko WEBDEVELOPER

Od idealnego kandydata oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości PHP (OOP), SQL (MySQL), JavaScript (JQuery, AJAX),

- dobrej znajomości (x)HTML, CSS,

- doświadczenie w tworzeniu systemów CMS,

- znajomość ORM Doctrine,

- znajomości systemu szablonów Smarty,

- znajomości frameworków (np. Zend, Symfony),

- umiejętności komunikacji i współpracy w zespole,

- dobrej znajomości języka angielskiego,

- umiejętności samodyscypliny.

Dodatkowymi atutami będą:

- umiejętność optymalizacji kodu pod różne przeglądarki internetowe (MS IE, Mozilla Firefox, Opera, Gogle Chrome, Safari),

- dobra znajomość standardów W3C oraz User Expierence,

- podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (zwłaszcza w zakresie przygotowania grafiki do użycia na www),

- znajomość innych języków programowania (Java, C/C++),

- doświadczenie w realizacji projektów na urządzenia mobilne

Zakres obowiązków:

- projektowanie nowych aplikacji w zakresie baz danych i silnika,

- rozwój, optymalizacja i konserwacja istniejących aplikacji,

- współpraca z zespołem w zakresie implementacji szablonów HTML,

- bieżące zmiany w zakresie HTML, CSS, JavaScript.

Inne wymagania od kandydata:

- zaangażowanie, chęć do pracy i uczenia się,

- odpowiedzialne podejście do pracy,

- student/ka 4 lub 5 roku studiów lub absolwent/ka studiów wyższych.

Oferujemy:

- solidną dawkę wiedzy i doświadczenia,

- możliwości rozwoju zawodowego,

- pracę nad bardzo ciekawymi projektami,

- bardzo przyjazną atmosferę.

Pozostałe informacje:

- Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

- Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami,

- Zatrudnienie, w zależności od dyspozycyjności kandydata, minimum 1⁄2 etatu

Miejsce pracy:

Kraków, ul. Blich 3/8

Sposób aplikacji:

Skorzystaj z przycisku "Aplikuj" i wyślij aplikację

Zapraszamy do rekrutacji!