Company
STL Skoczeń Transport Logistik
Position
Handlowiec transport/spedycja drogowa
Industry
Transportation
Category
Transport/Spedition
Location
Wolbrom/Kraków, Poland
Publication date
2015-03-21
Deadline
over 3 years

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:  Wolbrom/Kraków

Opis stanowiska:

• pozyskiwanie nowych klientów w kraju,
• przygotowywanie ofert, obsługa przetargów,
• budowanie stabilnych relacji z klientami,
• realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży,
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
• bardzo dobra znajomość rynku usług transportowo spedycyjnych,
• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• nastawienie na osiąganie wytyczonych celów,
• dynamizm w działaniu,
• zdolności negocjacyjne.

Oferujemy:

• stanowisko wymagające dużej samodzielności i odpowiedzialności,
• stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do wyników,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• dobrą atmosferę pracy,
• dostęp do niezbędnych narzędzi umożliwiających realizacje zadań.

Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające wyżej wymienione kryteria, prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i złożenie CV ze zdjęciem z podaniem w tytule stanowiska pracy.

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).