Company
OZE
Position
Dziennikarz Portalu OZE.pl
Industry
Internet Publishing
Category
Media/Art/Entertainment
Location
Polska, Poland
Publication date
2015-03-21
Deadline
about 3 years

Zespół OZE.pl poszukuje praktykantów

W związku z rozwojem portalu OZE.pl poszukujemy praktykanta/-ki na stanowisko dziennikarz Portalu Oze.pl.

Opis stanowiska:

Do zadań Dziennikarz będzie należało pisanie 4 krótkich artykułów tygodniowo (około 1200 znaków każdy) na wybrany temat z obszaru odnawialnych źródeł energii.

Od kandydatów oczekujemy:

- zainteresowania tematyką OZE,

- umiejętności wyszukiwania potrzebnych informacji,

- kreatywności,

- umiejętności redagowania tekstów publicystycznych tzw. „lekkiego pióra”,

- sprawnego posługiwania się pakietem MS Office,

- doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie mile widziane.

Ze swojej strony oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze,

- możliwość samorozwoju,

- udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych.

Dodatkowe informacje:

- Praca zdalna,

- Wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk i referencje,

- Możliwość podjęcia współpracy po zakończeniu okresu praktyk (także przy zachowaniu formy zdalnej).

Praktyka jest bezpłatna.

Czas trwania praktyki: minimum 3 miesiące (do negocjacji)

Termin rozpoczęcia praktyki: od zaraz

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych oraz list motywacyjny) na adres wyświetlony po kliknięciu "Aplikuj". W tytule wiadomości e-mail prosimy wpisać: DZIENNIKARZ OZE.pl.