Company
Sales Desk Polen
Position
Asystent projektu
Industry
Brokerage
Category
Office administration
Location
Warszawa, Poland
Publication date
2015-03-21
Deadline
over 3 years

Przedstawicielstwo Dolnej Saksonii w Polsce c/o Sales Desk Polen poszukuje studenta/tki ostatnich lat studiów na stanowisko:

Asystent Projektu

Miejsce pracy: Warszawa

w wymiarze ok. 30 godz. tygodniowo z możliwością późniejszego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

-wsparcie w budowaniu strategii wejścia niemieckich firm na rynek polski

- pozyskiwanie potencjalnych partnerów biznesowych w Polsce

- opracowywanie ofert handlowych dla klientów

- aktywne uczestnictwo w projekcie promocji kraju związkowego Dolnej Saksonii w Polsce

- tłumaczenia oraz prowadzenie korespondencji w jęz. niemieckim i polskim

- przygotowywanie informacji rynkowych dla klientów niemieckojęzycznych z różnych branż

- wsparcie w bieżącej organizacji biura

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

- talent organizacyjny, samodzielność w rozwiązywaniu zadań oraz kreatywność

Poszukujemy osób dynamicznych, zawsze uśmiechniętych, łatwo nawiązujących kontakt z klientem oraz gotowych do podejmowania ciągłych wyzwań!

Oferujemy:

- płatny staż w oparciu o umowę zlecenie, kontynuacja w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozpoczęcia stażu już od 16.03.2015r.

- elastyczny czas pracy dopasowany do zajęć na uczelni

- i przede wszystkim konkretne, ambitne zadania od 1. dnia stażu!

Osoby zainteresowane prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przesłanie CV w j. polskim i niemieckim z dopiskiem SDP (w temacie wiadomości).

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.