Company
STL Skoczeń Transport Logistik
Position
Staż w dziale spedycji
Industry
Transportation
Category
Transport/Spedition
Location
Wolbrom, Poland
Publication date
2015-03-21
Deadline
over 3 years

Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną oferującą profesjonalną obsługę w zakresie organizacji przewozu na terenie kraju i całej Europy (www.stl-logistik.pl). Poszukujemy osoby zainteresowanej odbyciem stażu w obszarze transportu i spedycji.

Miejsce pracy: Wolbrom

Opis stanowiska:

• współpraca z podwykonawcami w celu realizacji usługi transportowej,
• negocjowanie stawek i warunków realizacji zleceń,
• nadzorowanie organizowanych transportów,
• pomoc w przygotowywaniu ofert dla kontrahentów.

Wymagania:

• absolwenci/studenci ostatnich lat kierunku transport, logistyka lub pokrewne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• komunikatywna znajomość przynajmniej jednego języka obcego: angielskiego, niemieckiego i/lub francuskiego,
• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
• nastawienie na konsekwentne realizowanie wyznaczonych celów,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

• płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na ciągły rozwój,
• staż w okresie czerwiec – wrzesień 2015,
• możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu,
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• miłą oraz przyjazną atmosferę pracy,
• możliwość wspólnych dojazdów z Krakowa.

Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające wyżej wymienione kryteria, prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i złożenie CV ze zdjęciem z podaniem w tytule stanowiska pracy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).