Company
Always Travel
Position
Doradca Klienta Biznesowego
Industry
Entertainment & Leisure
Category
Customer service
Publication date
2015-03-22
Deadline
about 3 years

Wymagany profil

- chęć rozwoju

- komunikatywność

- kreatywność i zaangażowanie

- zdolności organizacyjne

- studenci 3 – 5 roku studiów niestacjonarnych (mile widziani)

- doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

- doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)

Zakres obowiązków

- odbywanie spotkań sprzedażowych

- tworzenie oferty dla klienta biznesowego

- wypracowywanie narzędzi sprzedaży

- raportowanie wyników pracy

Oferujemy

- aktywne branie udziału w budowaniu strategii sprzedaży

- pakiet szkoleń sprzedażowych

- pracę w młodym, zaangażowanym i ambitnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i wysłanie zgłoszenia.

O nas

Always Travel S.A. – jesteśmy Agentem Turystycznym. Będziemy sprzedawać wycieczki istniejących Biur Podróży w oparciu o portal internetowy. Jednym z naszych kanałów sprzedaży będzie sprzedaż aktywna do firm, szkół, salonów urody itp. i do tego kanału szukamy osób, które będą chciały razem z nami budować strategię i realizować wspólnie wyznaczone cele.