Company
Always Travel
Position
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Industry
Entertainment & Leisure
Category
Customer service
Publication date
2015-03-22
Deadline
about 3 years

Wymagany profil
- chęć rozwoju
- komunikatywność
- skrupulatność i zaangażowanie
- zdolności organizacyjne
- studenci 3 – 5 roku studiów niestacjonarnych (mile widziani)
- doświadczenie w prowadzeniu spraw biurowych (mile widziane)
- doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)
- zainteresowanie podróżami (mile widziane)

Zakres obowiązków
- obsługa Klienta dzwoniącego w celu zakupu wycieczki przez nasz portal
- prowadzenie biura
- odbiór korespondencji firmowej
- zarządzanie dokumentami firmy (umowy, faktury itp.)

Oferujemy
- aktywne branie udziału w budowaniu firmy od podstaw
- pakiet niezbędnych szkoleń
- pracę w młodym, zaangażowanym i ambitnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o kliknięcie "Aplikuj" i przysyłanie zgłoszeń.

O nas
Always Travel S.A. – jesteśmy Agentem Turystycznym. Będziemy sprzedawać wycieczki istniejących Biur Podróży w oparciu o portal internetowy. Szukamy osób, które doskonale obsłużą każdego Klienta, który do nas zadzwoni i będzie zainteresowany zakupem oferowanej przez nas wycieczki.