Company
ECDDP
Position
Praktykant ds. cen transferowych
Industry
Consulting
Category
Finance and accounting/economics
Publication date
2015-03-22
Deadline
over 3 years

ECDDP Sp. z o. o. jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się polskich firm doradztwa podatkowego. Świadczymy usługi doradcze zarówno w kraju, jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy do Departamentu Podatków Bezpośrednich osoby na stanowisko:

(Nr ref.: P/KRK/CT)

Opis stanowiska:

- pomoc w sporządzaniu opinii podatkowych

- pomoc w sporządzaniu artykułów o tematyce podatkowej

Wymagania:

- absolwent bądź student V-tego roku kierunku prawo, ekonomia bądź pokrewne

- znajomość przepisów podatkowych (w szczególności problematyki cen transferowych)

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- samodzielność, rzetelność

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem specjalistów prawa podatkowego

- możliwość uczestniczenia w interesujących sprawach prawno-podatkowych

- dla najlepszych, po zakończeniu praktyk możliwość zatrudnienia

Kontakt:

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail podany po kliknięciu "Aplikuj" , w tytule proszę wpisać numer referencyjny stanowiska. PROSIMY O PODPISYWANIE DOKUMENTÓW
WEDŁUG WZORU: IMIĘ.NAZWISKO.CV.LM, ZARÓWNO CV JAK I LM PROSIMY O UMIESZCZANIE W JEDNYM PLIKU.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartychw ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych D. U. Z 2002r. Nr 101 poz. 923 ze zm.).