Company
ECDDP
Position
Księgowa/-y z j. niemieckim
Industry
Consulting
Category
Finance and accounting/economics
Location
Tarnowskie Góry, Poland
Publication date
2015-03-22
Deadline
over 3 years

ECDDP Outsourcing Sp. z o. o. jest prężnie rozwijającą się firmą outsourcingową, świadczącą usługi z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Region: śląskie

Numer referencyjny: K/TG/N/2015

Opis stanowiska:

• prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości

• prowadzenie kadr i płac (do uzgodnienia)

• przygotowywanie deklaracji podatkowych, statystycznych i sprawozdań finansowych

• komunikacja z klientami w powyższych zakresach (głównie w j. niemieckim)

Wymagania:

• preferowane wykształcenie wyższe lub licencjat (rachunkowość)

• minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości

• dobra znajomość programu Optima

• komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne

• znajomość języka niemieckiego

• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pracę w jednej z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce

• pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

• atrakcyjne warunki zatrudnienia

• możliwość uczestniczenia w interesujących projektach

Kontakt:

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres wyświetlany po naciśnięciu przycisku "Aplikuj". W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia. CV i list motywacyjny prosimy umieszczać w jednym pliku i opisywać następująco według wzoru:
IMIĘ.NAZWISKO.CV.LM

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r.  Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ECDDP Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."