Company
EG System Sp. z o.o.
Position
Praktykant w firmie obsługującej sklepy internetowe
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

wspieranie Działu Administracyjnego w codziennej obsłudze sklepu - dodawanie i aktualizowanie produktów - tworzenie kart katalogowych - tworzenie kart do prezentacji wizualnej - inne prace zlecone przez opiekuna Praktyk

Obowiązki / Requirements

biegłej obsługi MS Office - doświadczenia w obsłudze CMS-ów - komunikatywności - kreatywności - umiejętności analitycznego myślenia na wysokim poziomie - dobrej znajomość języka angielskiego

ciekawą pracę w młodym zespole - możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce - możliwość podjęcia pracy po odbytych praktykach - referencje po zakończeniu praktyki

Forma składania aplikacji / Application form

CV prosimy wysylac na adres: staz@egsystem.pl