Company
"GRANA" Sp. z o. o.
Position
Praktykant w Dziale Administracji
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

wsparcie Działu Administracji w codziennych zadaniach - research informacji na potrzeby działu sprzedaży i działu HR - odpowiedzialność za zlecone projekty z obszaru administracji (np. archiwizacja dokumentacji, wstępna selekcja aplikacji, eventy dla pracowników etc.)

Obowiązki / Requirements

student/ka II, IV, V lub absolwent roku kierunków ekonomicznych - bardzo dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego - biegła znajomość obsługi programów pakietu MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point) - odpowiedzialność i pracowitość - umiejętność pracy w zespole - dobra organizacja pracy - myślenie analityczne - umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji - chęć rozwoju i wysoka motywacja

interesującą praktykę w dużej międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracy z profesjonalnym zespołem - płatną praktykę studencką (czas trwania: min. 3 m-ce, min. 20 godzin w tygodniu – możliwość elastycznego czasu pracy)

Forma składania aplikacji / Application form

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@grana.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.