Company
Fundacja Wspiernia Inicjatyw Ekologicznych
Position
Pracownik biurowy
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

prowadzenie baz danych, przyjmowanie i archiwizacja korespondencji, obsługa logistyczna warsztatów, pomoc w ewaluacji i sprawozdawczości projektów, przeprowadzanie i analiza ankiet, przygotowanie artykułów i pism, pomoc w redakcji stron internetowych Fundacji.

Obowiązki / Requirements

zainteresowania zagadnieniami przyrodniczymi, • umiejętności pisania artykułów i redagowania pism, • bieglej znajomości MS Office i obsługi urządzeń biurowych, wysokich umiejętności interpersonalnych, znajomość języka angielskiego, posiadania prawa jazdy kat. B.

Staż

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres a.oleszczuk(at)fwie.pl do 22 września 2014 roku. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych z Krakowa poszukuje osoby chętnej (od października 2014 r.) do odbycia płatnego stażu finansowanego z Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY. Warunkiem niezbędnym do odbycia płatnego stażu z Urzędu Pracy jest posiadanie statusu bezrobotnego.