Company
beeline Poland Sp. z o.o.
Position
Stażysta w dziale finansów
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

• Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji księgowej; - • Przygotowanie raportów księgowych i kontrolingowych dla potrzeb lokalnych i międzynarodowych; - • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca; - • Wsparcie administracyjne pracy działu finansowego.

Obowiązki / Requirements

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny; - • Umiejętność obsługi komputera - w tym pakietu MS-Office; - • Umiejętność pracy zespołowej.

• Płatny staż; - • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w dziale odpowiedzialnym za księgowość, kontroling i finanse w 5 krajach Europy Wschodniej; - • Szkolenie z podstaw księgowości statutowej i księgowości korporacyjnej; - • Szkolenie dotyczące systemu kontroli wewnętrznej; - • Elastyczny czas pracy.