Company
Agencja Interaktywna Blue Paprica
Position
Programista PHP
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

tworzenie zaawansowanych aplikacji internetowych z wykorzystaniem najnowszych technologii, - rozwiązania typu CMS, CRM, B2B, E-commerce, skalowalne systemy portalowe.

Obowiązki / Requirements

bardzo dobra znajomość PHP, JavaScript, - praktyczna umiejętność programowania obiektowego, - znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL), - znajomość języka angielskiego (czytanie / pisanie dokumentacji technicznej), - znajomość architektury MVC, - umiejętność korzystania z Git, - znajomość Symfony i/lub Zend Framework, - zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność.

umowa o dzieło / zlecenie, umowa o pracę, - praca w biurze, w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (Kraków), również studenci 4 lub 5 roku informatyki - możliwość rozwoju, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę przy ciekawych projektach.

Forma składania aplikacji / Application form

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: praca_php@bluepaprica.com Proszę załączyć CV oraz przykładowy kod. Proszę przysyłać tylko przykłady kodu obiektowego w PHP5. I ostatnia prośba: proszę nie wysyłać sterownika do bazy danych :) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).