Company
Webspirit
Position
Pracownik biurowy / Analityk
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

Udział w tworzeniu i realizacji polityki wizerunkowej i promocyjnej firmy Współudział w tworzeniu i realizacji projektów firmy, docelowo samodzielne prowadzenie jednego lub kilku. Analiza efektywności prowadzonych działań - tworzenie raportów monitorujących Wsparcie działu Customer Service w bieżących sprawach. Badanie i analizowanie otoczenia rynkowego pod kątem trendów i potrzeb konsumenckich

Obowiązki / Requirements

Minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z klientem anglojęzycznym Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, weryfikowana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej (poziom - komunikatywny języka nie będzie brany pod uwagę), Status studenta - mile widziani studenci 3 roku, bądź studiów magisterskich (wiek poniżej 26 lat), Kierunek studiów związany z naukami ścisłymi Umiejętność analitycznego myślenia Biegła znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność swobodnego poruszania się po Internecie Samoorganizacja i umiejętność opracowywania własnych rozwiązań Umiejętność jednoczesnego kontrolowania wielu zadań Innowacyjne podejście do realizowanych zadań

Świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole Pracę w pełnym wymiarze godzin (pon-pt.: 9-17) Szansę na rozwój kwalifikacji i kariery zawodowej Spotkania i wyjazdy integracyjne/ Pizza Fridays Nowoczesne biuro (soki, napoje gazowane, starbucks caffe,) ze strefą do odpoczynku

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: ula@webspirit.ie. W ofercie prosimy o złożenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.) Tylko aplikacje w języku angielskim będą rozpatrywane.