Company
Fundacja Kobieta w Regionie
Position
Wolontariusz przy projekcie międzynarodowym
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

Opracowanie mapy kobiet w regionie - Udział we własnych projektach

Obowiązki / Requirements

pozytywne nastawienie - chęć realizacji ciekawych projektów - dobra organizacja

wolontariat

Forma składania aplikacji / Application form

monika@kobietawregionie.pl

EUROPEJSKA SIEĆ KOBIET Z OBSZARÓW WIEJSKICH to międzynarodowy projekt, realizowany przez Fundację Kobieta w Regionie, ściśle powiązany z zadaniami statutowymi organizacji. Jest on realizowany w ramach Programu „Uczenie się przez całe życie". Jednym z celów projektu jest budowa sieci partnerstwa kobiet zamieszkujących obszary wiejskie, umożliwienie kobietom z tych regionów wzięcia udziału w wizytach studyjnych w krajach partnerskich oraz opracowanie programu działań powstałej sieci. Więcej informacji: www.kobietawregionie.pl