Company
PromoHolding Services Sp. z o.o.
Position
asystent/ka biura
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

- dbanie o sprawny przepływ informacji wewnątrz firmy, - - wsparcie w organizacji biura pod kątem administracyjnym, - - zarządzanie pocztą, nadawanie, otrzymywanie przesyłek, - - zamawianie produktów biurowych, kontakty z zewnętrznymi dostawcami, - - pierwszy kontakt z klientami i gośćmi, w tym również organizacja i obsługa spotkań, rezerwacja sali konferencyjnej, - - współpraca ze wszystkimi pracownikami i działami w firmie.

Obowiązki / Requirements

- status studenta - - zarażanie pozytywnym usposobieniem, - - zdolność do robienia dziesięciu rzeczy naraz, - - umiejętność skutecznej komunikacji, - - dobra znajomość pakietu MS Office oraz swobodne poruszanie się w Internecie, - - wysoki poziom kultury osobistej, - - chęć doskonalenia się,

-bezpłatny 3-miesięczny staż - - możliwość zdobycia cennego doświadczenia - - przyjazną atmosferę pracy - - najlepszą kawę w mieście

Forma składania aplikacji / Application form

Jeśli uważasz, że to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole, prześlij swoje CV na adres m.grudzien@promoholding.pl w temacie wiadomości wpisując: STAŻ/AB/09/14.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."