Company
TRANSPOREON Sp. z o.o.
Position
Stażysta w Dziale Obsługi Klienta z j. rosyjskim
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Stały kontakt z Klientem biznesowym w j. rosyjskim, polskim oraz angielskim. - Integracja i szkolenia przewoźników przypisanych do platformy TRANSPOREON. - Podtrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi Klientami. - Sporządzanie raportów na potrzeby Działu oraz Klientów. - Prace administracyjne i drobne tłumaczenia.

Obowiązki / Requirements

W stopniu bardzo dobrym posługujesz się językiem rosyjskim. - Jesteś studentką/studentem co najmniej 2 roku studiów. - W stopniu dobrym posługujesz się językiem angielskim. - Posiadasz umiejętność obsługi komputera. - Jesteś dyspozycyjny/a przez najbliższe kilka miesięcy w wymiarze co najmniej 20 godzin/tygodniowo. - Jesteś osobą otwartą i komunikatywną. - Potrafisz i lubisz pracować w zespole.

Oferujemy Ci ciekawą i ambitną pracę, w ramach kilkumiesięcznego projektu, która pozwoli Ci rozwinąć cenione na rynku pracy kompetencje. Będziesz pracować w młodym, międzynarodowym zespole, a za swoją pracę otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie. Pracując z nami będziesz miał możliwość rozwoju oraz zwiększania swoich kompetencji zarówno w obszarze umiejętności technicznych jak i umiejętności miękkich. Jeżeli jesteś zainteresowana/y – dołącz do nas!

Forma składania aplikacji / Application form

Dołącz do nas! Prześlij swoją aplikację na adres apply.pl@transporeon.com

Firma TRANSPOREON od 14 lat tworzy i dostarcza wiodącą platformę e-logistyczną na rynku europejskim. TRANSPOREON to oparta na Internecie, zamknięta platforma logistyczna, która łączy przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe z ich usługodawcami transportowymi. TRANSPOREON optymalizuje procesy logistyczne, ogranicza nakłady administracyjne oraz ułatwia komunikację pomiędzy firmami załadowczymi i przewozowymi. Dodatkowo platforma umożliwia redukcję pustych kilometrów, skrócenie czasu oczekiwania na załadunek i rozładunek oraz lepsze wykorzystanie zasobów. Dzięki rozwiązaniu TRANSPOREON korzystają zarówno załadowcy jak i przewoźnicy, co umacnia wzajemne relacje biznesowe.