Company
Translation Street
Position
Młodszy menedżer projektów
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

pomoc w kierowaniu, nadzorowaniu i koordynowaniu przyjmowanych projektów - kontrolowanie jakości projektów - wykonywanie tłumaczeń wewnętrznych - prace edycyjne (weryfikacja kompletności dokumentów, tworzenie tabel, skład dokumentów, kompozycja graficzna) itp. - wykorzystanie narzędzi CAT

Obowiązki / Requirements

bardzo dobra znajomość języka agielskiego (inny język obcy też może się przydać!) - kierunkowe wykształcenie (preferowana filologia obca, filologia polska, lingwistyka stosowana albo kierunki pokrewne) - mile widziane doświadczenie w zakresie redakcji, tłumaczenia lub korekty tekstów, zarządzania projektami - przygotowanie do pracy z tekstem obcojęzycznym - umiejętność pracy pod presją czasu - dyspozycyjność i elastyczność

płatny staż w zakresie zarządzania projektami translatorskimi w siedzibie firmy w Krakowie - możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu

Forma składania aplikacji / Application form

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres hr@translationstreet.pl.

W zgłoszeniu proszę zawrzeć krótki opis swojego doświadczenia, wykształcenia, oraz dołączyć aktualne CV. W temacie proszę umieścić: STAŻ TS. Zapraszamy!