Company
QWay Group
Position
Asystentka Biura/ Praktykantka
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

działania mające wymiar administracyjny i rekrutacyjny, - budowanie i administrowanie baz danych dotyczących rynku klientów, - wsparcie pracowników biura w pracach administracyjnych, - systematyczne prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością biura.

Obowiązki / Requirements

chęć rozwoju i aktywność, - znajomość pakietu MS Office, - zainteresowanie branżą doradczą, - minimum średnie wykształcenie, - zaangażowanie i skrupulatność w wypełnianiu powierzanych obowiązków.

bezpłatna 2-3 miesięczna praktyka - możliwość kształcenia swoich umiejętności pod okiem specjalistów, - okazja do wykazania się swoimi umiejętnościami i inicjatywą.

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV, w temacie maila wpisując „QWpra9/14" na adres rekrutacja@qwaygreoup.com

QWay Group jest organizacją świadczącą usługi z obszaru szeroko rozumianego HR. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu najlepszych Pracowników z rynku dla naszych Klientów. Wspieramy także naszych Klientów w zarządzaniu kompetencjami, motywacją i strukturą kapitału ludzkiego w ich organizacji. Specjalizujemy się w budowaniu i rozwijaniu działów handlowych w firmach. Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, którzy chcieliby wzbogacić swoje doświadczenie w ramach bezpłatnej praktyki.