Company
Ecolab Services Poland Sp. z o.o.
Position
Praktykant/ka w dziale Supply Chain
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

Sporządzanie dziennych i tygodniowych raportów operacyjnych dla Supply Chain oraz Supply Network Planning - Raporty miesięczne Service Level, DOH, Inventories in network - Wprowadzanie danych do bazy backorders - Analizy ad hoc - Uaktualnianie danych master data

Obowiązki / Requirements

Student/ka kierunku ekonomicznego (preferowana Ekonomia, Handel Międzynarodowy, Transport, Logistyka) - Bardzo dobra znajomość programu Excel - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - Umiejętności analityczne - Dyspozycyjność

Płatne praktyki studenckie - Zdobycie cennego doświadczenia - Poznanie szeregu działań w zakresie łańcucha dostaw - Pracę w miłym zespole w międzynarodowej firmie o światowej renomie

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: monika.mrowiec@ecolab.com. W tytule wiadomości proszę umieścić: "Praktyka SCH".