Company
Cyclad Polska
Position
Konsultant ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Osoby te będą odpowiedzialne za kontakt z niemieckojęzycznymi Klientami oraz za realizowanie obowiązków dla jednego z działów: reklamacje, HR, księgowość oraz finanse. -

Obowiązki / Requirements

Poszukujemy osób chętnych do pełnoetatowej pracy w Krakowie, znających bardzo dobrze język niemiecki (min. B2) oraz angielski w stopniu komunikatywnym (A2/B1) - Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ponieważ Klient zapewnia szkolenia wdrażające. -

Oferujemy umowę o pracę na czas nieokreślony, bogaty pakiet socjalny oraz szerokie możliwości rozwoju zawodowego. -

Forma składania aplikacji / Application form

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: rekrutacja@cyclad.pl z następującym numerem referencyjnym w temacie wiadomości: CC14/NIEMIECKI/KRK/UJ/2396.