Company
Sygnity S.A.
Position
Programista Java
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

U nas będziesz: • Programował z wykorzystaniem J2EE/Java

Obowiązki / Requirements

java - SQL - XML - javascript

Z nami zyskasz: • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej • Długofalową współpracę • Udział w ciekawych i skomplikowanych technologicznie projektach, • Pracę w zespole ludzi otwartych i kreatywnych, • Pracę w organizacji nagradzającej zaangażowanie, współpracę i przedsiębiorczość pracowników, • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

Forma składania aplikacji / Application form

CV proszę przesyłać na adres: mokucharska@sygnity.pl