Company
Klient People Sp. z o.o.
Position
Junior Accountant
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Obowiązki / Requirements

Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (wymóg konieczny). - Komunikatywna znajomość języka angielskiego

umowa o pracę

Forma składania aplikacji / Application form

Zaaplikuj i wyślij swoje aktualne CV na adres: monika.skrzypczak@people.com.pl

Chcesz: - Rozpocząć swoją zawodową karierę? - Zdobyć doświadczenie w księgowości? - Korzystać ze znajomości języków; francuskiego i angielskiego na co dzień? - Podjąć pracę w biurze, w Krakowie? Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy znajomość języka francuskiego (na poziomie C1) i języka angielskiego (na poziomie B1/B2)! Damy Ci szansę. Zapraszam do kontaktu: monika.skrzypczak@people.com.pl