Company
Klient Human Capital Consulting
Stanowiska w branży finansowej/SSC dla osób znających język: angielski, niemiecki, francuski lub rosyjski - WARSZAWA
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Za co będziesz odpowiedzialny? - Kompleksową obsługę procesów z obszaru bankowości/księgowości lub HR - Udzielanie wsparcia i proponowanie rozwiązań wg zasad i procedur firmy - Odpowiadanie na zapytania Klientów drogą mailową i telefoniczną - Przygotowywanie raportów, analiz wg wyznaczonych wskaźników jakości - Współpraca z innymi jednostkami operacyjnymi firmy

Obowiązki / Requirements

Szukamy: dyspozycyjnych (praca w pełnym wymiarze godzin) i komunikatywnych studentów ostatnich lat bądź absolwentów kierunków ekonomicznych lub filologicznych - Zainteresowanych rozwojem kariery w międzynarodowym środowisku - Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze obsługi klienta lub księgowości (staże, praktyki, praca) - Z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego/francuskiego - Nastawionych na intensywny rozwój swojej kariery zawodowej - Zmotywowanych oraz ambitnych

Co oferujemy? - Szerokie możliwości rozwojowe – liczne szkolenia w kraju, możliwości wyjazdu zagranicę - Pracę w międzynarodowym środowisku pozwalającą na rozwój umiejętności językowych - Zdobycie wiedzy i doświadczenia w obszarze bankowości/księgowości - Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę - Młody zespół i pozytywna atmosfera pracy

Forma składania aplikacji / Application form

Przystępując z nami do procesu rekrutacyjnego zyskujesz zaangażowanego Doradcę Personalnego: pomożemy Ci przygotować CV, które wydobędzie Twoje mocne strony, będziemy wspierać podpowiedziami i wskazówkami na każdym etapie rekrutacji, doradzimy jak najlepiej rozwijać Twoją ścieżkę kariery. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku prześlij swoje CV na adres: anna.baran@hcconsulting.pl. Jeśli okaże się, że to stanowisko nie jest dla Ciebie atrakcyjne to dysponujemy szerokim portfolio ofert dla osób z doświadczeniem zawodowym do trzech lat w znanych, międzynarodowych firmach w Polsce i za granicą.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami