Company
Zeitmann
Position
Praktykant/ka ze znajomością j. niemieckiego
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

Wsparcie rekruterów w prowadzonych projektach, Selekcja i weryfikacja aplikacji kandydatów, Telefoniczne potwierdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy, Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim, Prace biourowe.

Obowiązki / Requirements

Zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2), Znajomość obsługi pakietu Office, Nastawienie na współpracę z zespołem.

Możliwość zdobycia doświadczenia, Aktywny udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych , Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku, Po odbyciu praktyki możliwość zatrudnienia.

Forma składania aplikacji / Application form

Aplikować można poprzez formularz: http://zeitmann.startpraca.pl/application/form/194461/0/1/ Lub wysyłając CV na adres: biuro@zeitmann.pl

Więcej informacji można uzyskać nr.tel 12 661 64 00