Company
PROLOG Szkoła Języków Obcych
nauczyciel języka angielskiego dla dzieci metodą Helen Doron
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

prowadzenie zajęć z j.ang. dla dzieci w krakowskich placówkach Helen Doron

Obowiązki / Requirements

bardzo dobry angielski, umiejętność pracy z małymi dziećmi, kreatywność

umowa-zlecenie lub własna działalność gospodarcza

Forma składania aplikacji / Application form

mailowo lub telefonicznie

poszukujemy pilnie kandydata na stanowisko lektora języka angielskiego dla dzieci w wieku od 2-10 lat. Najważniejsza poza bardzo dobrym angielskim jest umiejętność i chęć pracy z małymi dziećmi, kreatywność, zaangażowanie.