Company
Dayli
Position
Sekretarka
Deadline
almost 3 years

Sekretarka

Wymagania / Responsibilities

obsługę telefoniczną Firmy w zakresie rozmów przychodzących - nadawanie i rejestrowanie korespondencji, przesyłek kurierskich - pomoc w przygotowaniu spotkań z kontrahentami Firmy - prowadzenie właściwego obiegu dokumentów w Firmie oraz nadzór nad archiwizacją - kontaktowanie się z urzędami oraz instytucjami w sprawach dotyczących bieżącego funkcjonowania jednostek Firmy - dekretowanie faktur i weryfikacja kosztów administracyjnych - udział w bieżących pracach administracyjno–biurowych

Obowiązki / Requirements

prawo jazdy kat B - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość języka angielskiego - dobra znajomość pakietu MS Office - zaangażowanie w powierzone zadania - komunikatywność -

stabilna praca w oparciu o umowę zlecenie - możliwość wewnętrznych szkoleń - pracę w przyjaznym zespole - możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze administracji

Forma składania aplikacji / Application form

CV proszę przesyłać na adres: rekrutacja@dayli.com.pl z zaznaczeniem stanowiska, na jakie Państwo aplikujecie.