Company
Siemacha Spot Wieliczka
prowadzący warsztaty artystyczne lub informatyczne, edukator
Deadline
almost 3 years

Wymagania / Responsibilities

prowadzenie warsztatów dla dzieci i młodzieży: plastycznych, tanecznych lub komputerowych (w zależności od specjalności praktykanta)

Obowiązki / Requirements

komunikatywność - zaangażowanie - umiejętności plastyczne/artystyczne/informatyczne - dobry kontakt z dziećmi

czas pracy dopasowany do możliwości praktykanta/ wolontariusza (może być 1 godzina w tygodniu lub więcej) - swobodę w realizacji własnych pomysłów na zajęcia - przyjazne środowisko pracy

Forma składania aplikacji / Application form

CV proszę wysyłać na adres: wieliczka@siemachaspot.pl.