Company
Cox Fitzsimons & Wilkes Sp. z o.o.
Position
General Ledger (GL) Accountant with French
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Obowiązki / Requirements

Min. dobra znajomość j. francuskiego oraz j. angielskiego na poziomie komunikatywnym - Wykształcenie na poziomie min. licencjatu - Zdolności numeryczne - Umiejętność pracy zespołowej - Motywacja do rozwoju w sektorze księgowości

Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości - Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę) - Codzienny kontakt z językiem francuskim - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia - Bogaty pakiet socjalny - Przyjazna i motywująca do rozwoju atmosfera pracy

Forma składania aplikacji / Application form

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko, prześlij kopię swojego CV w języku angielskim na adres: mateuszwalus@cfw.pl wraz z poniższą formułą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Administratorem danych osobowych jest Cox Fitzsimons & Wilkes Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Owsiana 12. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane zostały podane dobrowolnie.