Company
Krakowskie Szkoły Artystyczne
Position
praktykant
Deadline
over 2 years

praktykant

Wymagania / Responsibilities

udział w opracowywaniu strategii marketingowych szkoły - udzielanie informacji o kierunkach - pomoc w dziale rekrutacji - udział w aktualizacji strony internetowej ( redagowanie tekstów, dobór zdjęć) -

Obowiązki / Requirements

ambicja - wysoka kultura osobista - łatwość nawiązywania kontaktów - zaangażowanie w powierzone obowiązki - mile widziane zainteresowania: sztuką, modą, fotografią

2-3 tygodniowa bezpłatna praktyka

Forma składania aplikacji / Application form

CV w pliku pdf proszę wysyłać na adres ksa@ksa.edu.pl w tytule maila wpisując "PRAKTYKI WRZESIEŃ"