Company
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA
Position
Praktykant / Stażysta / Doradca
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Analiza spółek - Budowa relacji

Obowiązki / Requirements

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA poszukuje "przebojowych" i komunikatywnych osób do odbycia praktyk studenckich lub stażu - PRAKTYKI STUDENCKIE lub STAŻ - Miejsce: Kraków - Uwaga: Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze NIE JEST konieczne - Od Kandydatów oczekujemy: komunikatywności, przebojowości, skuteczności, dobrej organizacji pracy, - Mile widziane (nie jest konieczne): podstawowa wiedza z obszaru rynków kapitałowych / finansow

Praktyka / Staż - dla najlepszych, praca - Czas trwania praktyki - minimum 1 miesiąc (minimum 20 godzin tygodniowo) - Konkretne godziny i dni do ustalenia.

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i krótkiej informacji o sobie na: L.MOZGALA@BOSSA.PL z dopiskiem w temacie PRAKTYKA.

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna (DM BOŚ) – polskie biuro maklerskie założone w 1995 przez Bank Ochrony Środowiska. Siedziba i centrala DM BOŚ znajduje się w Warszawie, a oddziały terenowe – w 18 miastach Polski wiecej na Wikipedia i bossa.pl