Company
NowodworskiEstates Adam Nowodworski
Position
Staż w Dziale Zarządzania Nieruchomościami
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

bieżąca obsługa klientów firmy - obsługa systemu zarządzania nieruchomościami oraz systemu CRM - przygotowywanie niezbędnych dokumentów, w tym protokołów zdawczo-odbiorczych - pomoc przy rozliczeniach najmu, opłat czynszowych i płatności za media - pomoc w bieżącej administracji Działu - składanie zamówień

Obowiązki / Requirements

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z gospodarką nieruchomościami lub administracją) - wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne - umiejętność pracy w wymagającym środowisku - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - bardzo dobra znajomość pakietu Office - umiejętność szybkiego wyszukiwania i porządkowania informacji - kreatywność

możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu stażu - możliwość szybkiego rozwoju - szkolenia z zakresu zarządzania nieruchomościami, prawa podatkowego, sprzedaży i inne - komfortowe warunki pracy - pełne wsparcie w zdobywaniu wiedzy i doskonaleniu umiejętności

Forma składania aplikacji / Application form

CV wraz z listem motywacyjnym

Oferujemy staż w Dziale Zarządzania Nieruchomościami lidera na krakowskim rynku wynajmu. Stażysta w Dziale Zarządzania Nieruchomościami będzie miał możliwość dokładnego poznania zasad organizacji pracy, obsługi klienta i procesu zarządzania nieruchomością.