Company
Inter Permit Group Sp. z o.o.
Position
Asystent ds. kontaktu z klientem w języku czeskim
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Telefoniczna lub mailowa obsługa klienta w języku czeskim, działania sprzedażowe, opieka posprzedażowa, w tym: weryfikacja i rozbudowywanie baz danych o klientach (praca w systemie CRM), telefoniczne prezentowanie oferty firmy, inne zadania wspierające dział sprzedaży i marketingu w skutecznym realizowaniu procesów sprzedażowych.

Obowiązki / Requirements

Bardzo dobra znajomość języka czeskiego (C1), znajomość obsługi pakietu MS Office, komunikatywność, orientacja na Klienta

Dostosowanie godzin pracy do Twoich indywidualnych preferencji, międzynarodową atmosferę pracy, prywatną opiekę medyczną, stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie

Forma składania aplikacji / Application form

CV na adres: rekrutacja@interpermit.com