Company
Muzeum Narodowe w Krakowie
Wolontariusz promujący programy edukacyjne MNK (program dla rodzin i dzieci)
Deadline
over 2 years

Wymagania / Responsibilities

Promowanie wydarzeń edukacyjnych poza Muzeum, prezentacja działalności edukacyjnej MNK w placówkach szkolnych i przedszkolnych. - Uzupełnianie baz mailingowych instytucji i osób, do których mogą być wysyłane informacje o działaniach edukacyjnych MNK i gromadzenie danych. - Szukanie nowych form Promocji działań edukacyjnych i dotarcia do grup docelowych. - Dodatkowe obowiązki mogą wynikać z indywidualnego porozumienia Koordynatora programów edukacyjnych dla rodzin i dzieci i Wolontariusza (wykorzystaj swoje pasje i umiejętności, wyjdź z inicjatywą i przedstaw swój pomysł Koordynatorowi).

Obowiązki / Requirements

Komunikatywność - Wysoka kultura osobista - Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy - Dobry kontakt z dziećmi i rodzicami - Punktualność - Dostęp do internetu - Znajomość działalności portali społecznościowych

POROZUMIENIE O WYKONYWANIE ŚWIADCZEŃ WOLONTARYSTYCZNYCH

Forma składania aplikacji / Application form

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres: awalczyk@muzeum.krakow.pl